KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15763509

nr 1576 3509

Ingegerd Möller-Nygren

(f. 1928), Sverige

Signerad, akvarell, bladets mått: 14x21 cm, yttermått inklusive ram: 51x40 cm

Ingegerd Möller-Nygren, svensk målare född 1928.

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 6 november 2023
kl 19:01:30

6/11 15:34:51 1      Vinnande bud

Ingegerd Möller-Nygren

Läs mer om Ingegerd Möller-Nygren